Komplexné riešenia strešných systémov.

Plechové strešné krytiny

Používame cookies, aby sme vám uľahčili prehliadanie našej webovej stránky a na analýzu návštevnosti webových stránok. Podrobné informácie nájdete v sekcii - Nastavenie súkromia.Nastavenie súkromia

EVROvlna

Plechová strešná krytina

Ľahká strešná krytina s jednoduchou pokládkou.

Vhodné riešenie pre vašu strechu.

Hlavnou výhodou plechovej krytiny je jej nízka hmotnosť do 5 kg/m2. Ta je až 8x nižšia v porovnaní s klasickými betónovými alebo keramickými taškami. Vďaka tomu poskytuje neporovnateľne nižšie zaťaženie krovu a tým umožňuje nižšie náklady na prevedenie celej konštrukcie strechy. Preto je vhodná nie len pre nové stavby, ale aj pre rekonštrukcie starších striech. Používa sa pre strechy so sklonom od 14°.

Technické info

EVROklik

Plechová strešná krytina

Kvalitná a bezúdržbová strecha na veľa rokov.

Prvotriedny produkt - záruka až 60 rokov.

Dlhodobá životnost a nízke náklady na údržbu sú dané použitím oceľového, žiarovo pozinkovaného plechu, ktorý obsahuje na vrchnej strane vrstvu polyesteru, zaisťujúci bezkonkurenčnú životnosť povrchu krytiny. Obľúbená krytina vďaka kvalite a jednoduchej montáži.

Technické info

EVROtrapéz

Plechová strešná krytina

Všestraná krytina pre strechu a fasádu.

Efektívna, estetická, ekonomická.

V dobe, kedy je veľmi významným kritériom pre výber materiálov a technológií pomer „cena-výkon“, ponúkame pre realizáciu stavieb kvalitné a cenovo dostupné trapézové plechy EVROtrapéz. Trapézové plechy je možné využiť nie len ako strešnú krytinu, ale tiež ako stenové opláštenie budov. EVROtrapéz je ekonomicky dostupné a zároveň kvalitné riešenie pre vašu stavbu.

Technické info

EVROšablona

Plechová strešná krytina

Kvalitná strešná krytina v elegantnom štýle.

Estetická, odolná krytina za bezkonkurenčnú cenu.

EVROšablony je možné použiť pre strešné plášte s minimálnym sklonom strechy 22°. Krytina je veľmi ľahká, bezúdržbová a nehorľavá. Má vysokú odolnosť proti extrémne nepriaznivým povetrnostným vplyvom. Vzhľadom k použitému materiálu, ktorým je hliník je zaistená aj vysoká odolnosť proti korózii. Vďaka kosoštvorcovému tvaru sa hodí ako alternatíva k šindlovým, vlákno-cementovým a ďalším obdobným krytinám. Vďaka nastaveným procesom sa dosiahlo bezkonkurenčného pomeru cena-kvalita.

Technické info

Nová strecha už
do 10 dní ?

S nami áno!

Nechajte si vypracovať zadarmo cenovú ponuku
a pri realizácii získajte navyše zľavu na materiál.
Poradenstvo a optimalizácia ceny je u nás samozrejmosť.
Na všetky typy striechkalkulácia grátis